Pomoc (FAQ - najczęściej zadawane pytania)

Konto:

Czy mogę mieć więcej niż jedno konto użytkownika?

Dopuszczalne jest wyłącznie jedno konto na osobę. Dozwolone jest posiadanie wielu kont w ramach jednego gospodarstwa domowego, jednakże każda osoba musi posiadać osobny komputer oraz osobny adres IP przypisany do komputera by móc uczestniczyć w naszych programach zarobkowych. Posiadanie wielu kont na jedną osobę jest niezgodne z naszym regulaminem i może skutkować zablokowaniem lub usunięciem konta.

Jak mogę zalogować się na swoje konto?

Logowanie jest możliwe poprzez formularz na stronie głównej na reklamy.org

Jak mogę zdeaktywować swoje konto?

Przejdź do strony swojego użytkownika, na dole strony znajdziesz odpowiednie opcje by tego dokonać.

Jak mogę zdeaktywować otrzymywanie emaili?

Twoje uczestnictwo w programach organizowanych przez serwis reklamy.org opiera się na wysyłaniu wiadomości email oraz reklam. Rezygnacja z otrzymywania emaili i reklam od reklamy.org oznacza wypisanie się z naszego programu partnerskiego oraz zrzeknięcie się wszystkich Twoich dotychczasowych zarobków. Jeśli mimo to jesteś zdecydowany na deaktywację otrzymywania emaili przejdź do strony swojego użytkownika, na dole strony znajdziesz odpowiednie opcje by tego dokonać.

Jak mogę zmienić swoje informacje osobiste?

Zaloguj się na swoje konto i przejdź do strony swojego użytkownika. Będziesz miał możliwość zmiany odpowiednich informacji (z wyłączeniem Twojego affiliate ID).

Czy użytkownicy spoza Polski mogą dołączyć do zarabiania poprzez serwis reklamy.org?

Oczywiście! :)

Zarabianie

Jak dużo mogę zarobić na otrzymywaniu płatnych emaili?

Każdy reklamodawca płaci różną stawkę za unikalne wejście. Stawki zmieniają się często, więc nie jesteśmy w stanie podać konkretnej wartości pieniężnej za każde wejście. Każdorazowo jesteś informowany o możliwych zarobkach.

Kiedy mogę zgłosić prośbę wypłaty zarobionych pieniędzy?

Możesz zgłosić chęć wypłaty gdy zgromadzisz na swoim koncie 0.00 PLN.

Jak mogę zgłosić chęć wypłaty pieniędzy?

Gdy tylko zgromadzisz odpowiednią ilość środków zobaczysz opcję wypłaty na swoim koncie. Po zgłoszeniu wypłaty sprawdzimy Twoje konto, a następnie rozpoczniemy proces wypłaty. Zgromadzone środki możesz przeznaczyć również na zorganizowanie reklamy w naszym serwisie.

Kiedy otrzymam swoją wypłatę?

Po zgłoszeniu chęci wypłaty oraz sprawdzieniu Twojego konta dokonamy wypłaty gotówki w ciągu 30 dni roboczych (jest to maksymalny czas, jednak w praktyce pieniądze zazwyczaj wypłacane są wcześniej).

Jaką metodą są wypłacane środki?

Wypłaty są realizowane poprzez: LibertyReserve, PayPal, Payza. Jeśli na liście nie znalazłeś satysfakcjonującej Cię metody wypłaty - skontaktuj się z nami, a my postaramy się coś z tym zrobić ;)

Polecenia

Jak mogę polecić serwis reklamy.org innym osobom?

Masz możliwość umieszczenia odnośnika polecającego reklamy.org np. na swojej stronie internetowej lub wysłanie go w inny sposób (np. dodając go do swojego podpisu/sygnaturki). Generalnie nie ma żadnego ograniczenia jeśli chodzi o dzielenie się swoim linkiem polecającym - należy jednak pamiętać o zdrowym rozsądku. Nie lubimy i nie akceptujemy spamu!

Co to jest "link (odnośnik) polecający"?

Twój osobisty link, który umożliwia innym zarejestrowanie się w naszym serwisie. Twój link polecajacy znajdziesz na swojej stronie poleceń po zalogowaniu.

Co dostanę za polecenie innego użytkownika?

Osoby polecajace zarabiają na 1 poziomach poleceń.

Level 1 = pointclicks%

Czy moje polecenia w ogóle działają?

Tak. Zarobki z poleceń są aktualizowane jeden raz dziennie. Musisz być aktywnym użytkownikiem naszego serwisu by zarabiać na swoich poleceniach, czyli musisz logować się do serwisu przynajmniej raz na dni oraz klikać przynajmniej % reklam, które do Ciebie wysyłamy.

Reklama

Mam stronę internetową i chciałbym się zareklamować. Gdzie znajdę informację o różnych sposobach reklamowania się oraz ich kosztach?

Odwiedź stronę Reklamodawcy by uzyskać więcej informacji i zorganizować swoją kampanię reklamową.

Mam pytanie, na które odpowiedzi nie znalazłem w tym FAQ. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Skontaktuj się z nami oraz przedstaw swoje pytanie w możliwie szczegółowy sposób, byśmy mogli rozwiązać Twój problem tak szybko jak to tylko możliwe - chętnie pomożemy! :)